LOADING

Type to search

Šport

Atlético Madrid mieri na vrchol

V 2.kole skupinovej fázy Ligy majstrov sa predstavili 2 tímy Atlético Madrid vs Bayern Munchen.

Prvý gól inkasoval Bayern až v 35 minúte gólom nováčika Yannicka Ferreira Carrasca, ktorý strieľal spoza šestnástky k vzdialenej žrdi. Brankár Manuel Neuer nemal šancu skrotiť loptu.

Najväčšiu šancu mal Robert Lewandowski (hráč Bayernu), keď zakončoval hlavičkou. Bayern sa tiež dostal k šanci, ale Atlético kraľovalo na domácej pôde. Antoine Griezmann (hráč Atlética) sa dostal do šance v 84 minúte, keď sa  v šestnástke  previnil Arturo Vidal (hráč Bayernu). Griezmann trafil iba brvno (horná konštrukcia brány). O stav sa mohol postarať aj Fernando Torres (hráč Atlética), ktorý mal 3 gólové šance. Zápas sa skončil 1:0 v prospech Atlética, ktorý Bayernu stále dominuje.